Вас обслуговують спеціалісти із багаторічним стажем роботи. Виробництво надмогильних пам’ятників здійснюється з 1974 року.
Для виготовлення пам’ятників використовується високої якості крихта та граніт Житомирських кар’єрів.
Ми займаємося виготовленням всіх видів пам’ятників з граніту, з використанням тільки натурального каменю, а також підставок, квітників, надгробних плит, цоколів і огорож.
Пам’ятники з граніту популярні при виготовленні надгробків і це пояснюється тим, що ці матеріали стійкі і міцні, не схильні до впливу навколишнього середовища. Перші ознаки руйнування пам’ятника з граніту можуть з’явиться не раніше ніж через сто років, коли як з мармуру – через 25 років. Але гранітні ритуальні пам’ятники поширені більше, ніж мармурові.
Гранітний пам’ятник
В основному, пам’ятники виготовляють з чорного, червоного, сірого, зеленого гранітів. Він може бути різної структури і з різних країн. Якщо треба щоб пам’ятник виділявся, то краще зробити його кольоровим. Але на такому пам’ятнику напис і портрет виглядають тьмяно, ніж на плиті з чорного граніту. Мінус кольорових пам’ятників – ціна. Вона вище «чорного» пам’ятника зазвичай в 1.5-2 рази.
Нещодавно на ринку ритуальних послуг з’явилися надгробні плити з гранітного полімеру (штучний камінь, що складається з легкого полімеру з гранітною крихтою). Дуже схожий на дорогий чорний граніт габбу. Набагато легше пам’ятника з натурального каменю. Не страшна різка зміна температур. Дешевий варіант надгробка. Середній термін служби – 70 років. На виробництво стандартних пам’ятників йде набагато менше часу. Зазвичай майстру потрібно тільки нанести дані на пам’ятник, т.к. заготовки вже знаходяться в майстерні. Економічний варіант. Мінус – пам’ятник буде «такий як у всіх».
Ексклюзивні пам’ятники. Виготовляються за індивідуальним замовленням і в єдиному екземплярі. Але на це потрібно велика кількість часу. Дуже висока ціна.
Майстерня здійснює такі види послуг:
• Гранітні пам’ятники виготовлення і встановлення.
• Виробництво підставок для пам’ятників і надгробних плит
• Виготовлення та встановлення цоколя та огорожі. Види цоколя (бетонний цоколь, гранітний цоколь) і огорожі.
• Ритуальні послуги – пам’ятники.
• Художні написи на камені. Кольорові та ч / б портрети, всі види написів, а також квіти, хрести, напис пескоструйка.
Також надаються послуги на:
Виготовлення ексклюзивних пам’ятників за вашими ескізами
Виїзд фахівця для виміру ділянки та консультації з виготовлення та встановлення: цоколя, надгробних плит, огорож, гранітні пам’ятники (Львів і Львівська область). Установка на будь-якому цвинтарі Львова і області. Гарантія на всі види робіт

Дивіться також:

Двері міжкімнатні Львів