Компанія «АвтоВсесвіт» давно і успішно займається евакуацією автомобілів в місті Львів. Евакуатори найкращої якості професійно і швидко доставлять Ваш автомобіль до місця призначення. Наша мета – оперативно і за досить демократичними цінами надати послуги з евакуації автомобілів. За допомогою спеціальної техніки, швидко і професійно точно, ні в якому разі не завдаючи шкоди Вашому автомобілю, підняти на платформу евакуатора і доставити туди, куди Ви вкажете.

Завдяки багатому, багаторічному досвіду в сфері евакуації автомобілів після дорожньо-транспортних пригод або просто після несподіваної поломки Вашого автомобіля, яка застала Вас прямо посеред дороги, в перебігу короткого часу, приїхати на місце і евакуювати автомобіль в будь-яку точку Львова і, області або будь-яке місто на тереторії України. Тому компанія заслужила імідж надійної компанії та  динамічно розвивається. Евакуатор Львів прибуде за місцем призначення в будь-який час дня і ночі буквально протягом години після Вашого виклику.

Послуги з евакуації

мінінавантажувачів, снігоходів, гідроциклів, мікроавтобуси, бортовий і пасажирської Газелі, джипи, іномарки, легкові автомобілі вітчизняного та іноземного виробництва.

Послуги евакуатора по Україні та Європі

Евакуатор Львів, замовлений в нашій компанії в обов’язковому порядку оснащений суперсучасним високотехнологічним обладнанням, завдяки якому, власне і виробляється швидке і безпечне для Вашого автомобіля навантаження-вивантаження транспорту на платформу евакуатора. Є у нас і така послуга, яка дозволить Вам замовити евакуатор Львів заздалегідь. Вам потрібно лише вказати потрібну дату і час, в яку повинен прибути евакуатор. Наша служба – доступний і надійний евакуатор Львів, свого роду швидка допомога для Вашого автомобіля, який потрапив в дорожньо-транспортну пригоду. Звертайтеся до нас і Ви не пошкодуєте про те, що зупинили свій вибір саме на нашій компанії.

Точну вартість послуги ви можете дізнатися у диспетчера. За телефоном: (067) 67 38 410 (viber)

Детальніше на нашому сайті: http://avtovsesvit.com