Натуральне дерево протягом століть успішно застосовувалося в будівництві, в зведенні складних інженерних споруд. Сосна – це широко поширене дерево в Україні, що зумовлює низьку вартість дверей з масиву сосни. Наявності смол в сосні надає дерев’яним дверям підвищену стійкість до вологості, недарма смолу здавна використовували для обробки корпусів суден. Двері з сосни відносно важкі і мають гарну міцність. Не варто забувати і про те, що спочатку всі двері були дерев’яними, встановлюючи в замках і палацах, служили і ще однією важливою завданню-запобігання проникнення в житло непроханих гостей. Міжкімнатні двері з масиву, крім прекрасних звукоізоляційних властивостей, здатні витримати удари і служити ще і крім гарної декорації надійним «стражником» в вашу кімнату. Двері з масиву, якщо виникне така необхідність, можна перефарбовувати, що неможливо, скажімо, з ламінованим дверима або міжкімнатними дверима з ПВХ і екошпон. Ще однією їх перевагою є те, що вони порівняно легко реставруються меблевими воском при пошкодженні дверей. Двері з сосни – це перш за все двері з натурального, екологічно чистого матеріалу. Дерев’яні двері в квартирі або будинку завжди будуть радувати вас чудовим і чистим сосновим ароматом. Такі міжкімнатні двері при правильному, дбайливого догляду за ними прослужать не одне покоління.

Одним з найпопулярніших видів міжкімнатних дерев’яних дверей вважаються  двері, що складається з дерев’яної рами, основи всієї конструкції і фільонок -фанери або тонкої дерев’яної дошки. Двері  з масиву мають гарний зовнішній вигляд, вони надійні і довговічні. Двері з масиву сосни зберігають чудову текстуру натурального дерева. Саме ця їх властивість подобається більшості людей. Природна краса і малюнок натуральної деревини створює той необхідний затишок і теплоту, яку якраз  і чекають від міжкімнатних дверей. Іноді для того, щоб надати сосновим дверям ще більш благородного і солідного вигляду, дверні полотна шпонують більш дорогими породами дерева: наприклад шпоном дуба . Також для додання деревині красивого естетичного зовнішнього вигляду використовуються різні лаки , які надають дверям закінчений зовнішній вигляд . Колір дерев’яних дверей безпосередньо впливає на сприйняття всього інтер’єру в цілому. Часто самі по собі дерев’яні двері, особливо в поєднанні з темними фарбувальними покриттями, виглядає масивно і «обважнює» навколишній інтер’єр. Білі дерев’яні двері навпаки сприяють «легкості» і є цікавим дизайнерським рішенням, візуально розширюючи простір. Міжкімнатні двері з масиву бувають заскленими і глухими. Як правило, вартість засклених дверей дорожче, але часто глухе дверне полотно з масиву може коштувати стільки ж, скільки і засклене. Скління дерев’яних дверей також представляє різноманітність. Так міжкімнатні двері, можуть традиційно проводитися крім повного скління ще і з верхнім або бічним склінням, яке відмінно підійде для спальні або туалету. Дерев’яні двері міцно асоціюються з непорушним класичним стилем, хоча зараз часто можна зустріти і дерев’яні двері з масиву, виконані в сучасному стилі. Ціна на двері з масиву сосни формується з безлічі чинників: цілісний це масив або клеєний. Цілісний масив, як правило, дорожчий ніж клеєний, але при цьому анітрохи не поступається йому за характеристиками якості. Так він більш стійкий до вологи і різних деформацій .Дверне полотно в цьому випадку виготовляють не з цілісного шматка дерева, а з декількох брусків деревини з подальшим склеюванням під високим тиском.  Варто ще торкнутися одного важливого питання, а саме дверей нестандартних розмірів. Часто в квартирах і особливо в приватних будинках виникає потреба у виготовленні дверей нестандартних розмірів, що підходять під конкретний дверний проріз замовника. Далеко не всі двері можна виготовляти нестандартних розмірів, що пов’язано з технологією виробництва та економічними факторами. Але нестандартні двері з дерева легше виготовити «під замовлення», ніж, скажімо, двері з ПВХ та шпону і вони будуть дешевше за вартістю. У нас ви легко зможете замовити дерев’яні двері нестандартних розмірів. .У нашому каталозі ви знайдете всі популярні моделі міжкімнатних дверей з масиву з фото і цінами.

Однією з головних рекомендацій відповідних не тільки до дерев’яних дверей, але і до всіх типів міжкімнатних дверей-Потрібно намагатися що б дверне полотно уникало потрапляння прямих сонячних променів. Двері постійно знаходиться на сонці з часом може змінити колір і придбати нерівномірний жовтий або темний відтінок.

Купити міжкімнатні двері деревяні: http://www.dvm.lviv.ua/dveri-mijkimnatni/