Традиції похоронного ритуалу налічується в нашій країні багато століть і одна з них полягає в тому, що на місці останнього спочинку трагічно загиблого людини встановлюють надгробний пам’ятник, виготовлений з чорного граніту або мармуру. Надгробок з чорного граніту – уособлюють собою траур і неперебутнє горе, печаль з приводу трагічної смерті дорогої і коханої людини. Така наша традиція і їй вже чимало сотень років.

Чорний граніт видобувають у різних країнах і тому вони має найрізноманітніші відтінки і структуру. Ця порода каменю відрізняється своєю рівним забарвленням і ще тим, що прекрасно полірується до дзеркального блиску. Колір у габро-діабазу не чисто чорний, а з дрібними темно сірими, рівномірно розсіяними вкрапленнями, що не заважає наносити на нього методом лазерного гравірування дуже чіткі красиві написи і зображення. Надгробні пам’ятники з габро-діабазу одні з найкрасивіших. Їх відрізняє абсолютно особливий блиск і дивовижна чіткість зображень, добре передавальних півтони і глибину.

У нашій компанії Ви можете купити пам’ятник з чорного граніту за найпривабливішою ціною у Львові та  Львівській області. Пам’ятники з чорного граніту  не тільки відрізняються своєю красою і рідкісної довговічністю, а й уособлюють собою всю ту скорботу, яку принесла рідним і близьким трагічна загибель дорогого їм людини. Такі надгробні пам’ятники здатні дуже довго зберігати свій первинний зовнішній вигляд, адже, як граніту, так і мармуру не страшна вода, ці сорти каменю не вигоряють на сонці і здатні дуже довго протистояти розморожуванню. Пам’ятник на могилу з чорного граніту гарантовано простоїть не одну сотню років.