Виготовлення та продаж пам’ятників – основна спеціалізація нашої гранітної майстерні. Працюючи на ринку кілька десятиліть, ми накопичили величезний досвід надання ритуальних послуг і створення надгробних пам’ятників, серед яких завжди було чимало високохудожніх зразків.

Одним з основних матеріалів у нашій роботі є граніт. Це надзвичайно міцний камінь, швидкість руйнування якого настільки мала, що повинні пройти сторіччя, перш ніж вплив зовнішніх факторів відіб’ється на гранітному виробі. Саме тому продаж гранітних пам’ятників – одне з провідних напрямків нашої роботи.

Майстри  нашої майстерні виготовляють з граніту найрізноманітніші надгробки, як вертикальні, так і горизонтальні. Великим попитом користуються стандартні пам’ятники – вирізані за зразком гранітні плити, на які майстри завдає тільки малюнок, напис і орнамент. Завдяки цьому вдається зробити такі пам’ятники порівняно дешевими, а внесення невеликих змін в стандартний шаблон дозволяє легко зробити надгробок унікальним.

Продаж пам’ятників з граніту, в тому числі, стандартних, здійснюється нами в офісі компанії. Тут же ви можете замовити ексклюзивний надгробок, меморіальний комплекс та різноманітні аксесуари. Ви можете здійснити замовлення заздалегідь, не турбуючись про те, де зберігати пам’ятник до установки. На цей час ми абсолютно безкоштовно помістимо його на своєму майданчику.

Не секрет, що виготовлення надгробки – це тільки півсправи, потрібно ще й встановити його, причому зробити це з дотриманням технології і певних норм. Тому продаж пам’ятників – не єдина послуга яку ми надаємо. Ви можете замовити двері у нас встановлення пам’ятників на будь-якому цвинтарі столиці, можлива також установка нашого виробу в іншому регіоні країни.

Якщо вам потрібна установка і продаж пам’ятників, пропонуємо звернутися в нашу гранітну майстерню. Наші майстри випускають тільки високоякісну продукцію, на яку ми даємо багаторічну гарантію. Крім того, гарантія поширюється на роботи з установки надгробки та інших меморіальних виробів.