Незабаром після похорону приходить час задуматися про встановлення пам’ятника на могилу. Хоча з цим можна не поспішати, адже кам’яні надгробки рідко встановлюють раніше року після поховання, тим не менше, якщо ви збираєтеся замовити ексклюзивний пам’ятник, на його розробку і створення може піти чимало часу.

Отже, де купити пам’ятник у Львові і, яка компанія зробить якісний надгробок, і при цьому недорого? У першу чергу ми б порадили звернутися в солідні фірми, які давно перебувають на ринку і мають гарні відгуки. Купівля пам’ятників – досить рідкісна подія в житті, а в разі придбання дорогого надгробки хочеться бути впевненим, що воно простоїть дуже довго і при цьому збереже гарний вигляд.

Друге питання, яке задають собі рідні покійного, – який купити пам’ятник? Який матеріал віддати перевагу? Мармур, граніт або дешевші синтетичні матеріали? Практично всі великі майстерні роблять надгробки не тільки з традиційних матеріалів, вони й із сучасних: на основі бетону, гранітної і мармурової крихти.

Якщо ви обмежені в засобах, то рекомендуємо вам купити пам’ятник на кладовищі з полімер-граніта або інших синтетичних матеріалів. Звичайно, такі пам’ятники значно поступаються в довговічності гранітним, але наша майстерня робить їх на високому рівні, надає гарантію на всю продукцію. Якщо ж для вас головне – це високі експлуатаційні та естетичні якості надгробки, граніт є кращим матеріалом, з якого можна купити пам’ятник на могилу. Ціни на такі надгробки вище, але вони надзвичайно довговічні, красиві і за ними практично не потрібен догляд друк магнітів. З цих причин гранітні пам’ятники є самими затребуваними. Ми можемо запропонувати граніт найрізноманітніших забарвлень і текстур, а наші скульптори зможуть втілити в матеріалі будь-яку вашу фантазію.

Майстерня «ПП Гримак виготовлення пам’ятників» пропонує замовити надгробки з традиційних і композитних матеріалів з установкою. Якщо ви ще не вирішили, де купити пам’ятник, відвідайте одну з постійних виставок нашої компанії або її офіс, ознайомтеся з нашою продукцією, цінами та умовами її виготовлення.

Для оптових покупців, що розміщують оголошення «Куплю пам’ятники» ми пропонуємо хороші умови і широкий асортимент, серед якого ваші клієнти зможуть підібрати відповідний пам’ятник. Придбати нашу продукцію можна, звернувшись в один з офісів компанії.