Виготовлення надгробного пам’ятника – це трудомісткий і кропіткий процес, що вимагає від майстрів не тільки вміння, а й наявності художнього смаку, і розвинених творчих здібностей. Всі різьблені пам’ятники, вироблені в нашій гранітної майстерні, глибоко індивідуальні, хоча в основі багатьох з них лежать шаблонні рішення, обрані замовником з каталогу.
Робота над надгробком починається з ескізу, а на його базі складаються креслення, по яких і роблять пам’ятник. На нашому сайті ви можете ознайомитися з типовими ескізами, кожен з яких можна покласти в основу нового, унікального пам’ятника. При цьому у замовника є можливість не тільки внести зміни в існуючі шаблони, а й поєднати елементи різних шаблонних рішень, а також розробити спільно з художником власний оригінальний варіант.
У ході роботи над ескізом наші дизайнери допоможуть вибрати оптимальне рішення, вислухають ваші побажання, принципи художньої композиції і економію коштів. Хоча більшість пам’яток є плодом ручної роботи, ми завжди зможемо запропонувати вам варіант для обмеженого бюджету.
Оригінальні пам’ятники
Після узгодження ескізу починається робота над виготовленням пам’ятника. Висока якість робіт нам допомагає підтримувати налагоджену систему контролю, яка охоплює всі елементи виробничого циклу – від вирізання заготовки з блоку до монтажу пам’ятника. Оригінальні пам’ятники створюються виключно кваліфікованими майстрами, які вкладають в кожну роботу частинку душі.
Після виготовлення пам’ятника на його поверхню наносяться графіка, написи, орнамент та інші декоративні деталі. Цим займаються майстри-гравери, що працюють як вручну, так і за допомогою комп’ютеризованого обладнання евакуатор львів. Використання спеціалізованих програм дозволяє застосовувати при створенні малюнків і написів сучасні технології та прогресивні способи обробки матеріалів, отже, значно прискорити виготовлення пам’ятника.
Фігурні пам’ятники
Наша фірма пропонує створення унікальних ритуальних виробів з, граніту та інших матеріалів. Фігурні пам’ятники роботи наших кращих майстрів здатні не тільки стати прикрасою поховання, але допомогти його відвідувачам перейнятися атмосферою строгості, умиротворення і світлого смутку.